ECW-F6274HL
MFR.Part #
ECW-F6274HL
JLCPCB Part #
C3809851
Package
Plugin,P=17.5mm
Description
-40℃~+105℃ 270nF 630V ±3% 插件,P=17.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS