ERJ-S03D4990V
MFR.Part #
ERJ-S03D4990V
JLCPCB Part #
C2115956
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 499Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS