ECE-A1CN471U
MFR.Part #
ECE-A1CN471U
JLCPCB Part #
C1584723
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 16V 2000hrs@85℃ 20mm 470uF 5mm 646mA@10kHz ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS