ERA-3ARB163V
MFR.Part #
ERA-3ARB163V
JLCPCB Part #
C4161688
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS