ERJ-S03D2402V
MFR.Part #
ERJ-S03D2402V
JLCPCB Part #
C2116501
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 24kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS