ERA-2ARB5100X
MFR.Part #
ERA-2ARB5100X
JLCPCB Part #
C1718755
Description
-55℃~+155℃ 50V 510Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS