EET-ED2W820BA
MFR.Part #
EET-ED2W820BA
JLCPCB Part #
C6611921
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.617Ω@120Hz 10mm 22mm 3000hrs@105℃ 30mm 450V 800mA@120Hz 82uF ±20% Plugin,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors