ERJ-S03D1691V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S03D1691V
JLCPCB Part #
C4025105
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS