ERJ-XGNF2490Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF2490Y
JLCPCB Part #
C2129488
Description
-55℃~+125℃ 249Ω 30V 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS