ERJ-S06D1691V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S06D1691V
JLCPCB Part #
C2121819
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 125mW 200V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS