ERJ-S03D12R0V
MFR.Part #
ERJ-S03D12R0V
JLCPCB Part #
C2115728
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12Ω 150V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS