ERJ-3RBD1470V
MFR.Part #
ERJ-3RBD1470V
JLCPCB Part #
C4239787
Description
-55℃~+125℃ 100mW 147Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS