ERJ-S03D1202V
MFR.Part #
ERJ-S03D1202V
JLCPCB Part #
C2116272
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS