ERJ-1TRQJ2R4U
MFR.Part #
ERJ-1TRQJ2R4U
JLCPCB Part #
C1709593
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.4Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS