ERA-6ARB1211V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-6ARB1211V
JLCPCB Part #
C20016366
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS