ERJ-S03D1002V
MFR.Part #
ERJ-S03D1002V
JLCPCB Part #
C4093406
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS