ERJ-U02D2371X
MFR.Part #
ERJ-U02D2371X
JLCPCB Part #
C2105885
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.37kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS