ERJ-S02F95R3X
MFR.Part #
ERJ-S02F95R3X
JLCPCB Part #
C3941026
Description
-55℃~+155℃ 100mW 95.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS