ERJ-H3QF2R40V
MFR.Part #
ERJ-H3QF2R40V
JLCPCB Part #
C5634864
Description
-55℃~+175℃ 2.4Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS