RK73G1ERTTP39R0D
MFR.Part #
RK73G1ERTTP39R0D
JLCPCB Part #
C7049810
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS