ERJ-PB6B2322V
MFR.Part #
ERJ-PB6B2322V
JLCPCB Part #
C4075127
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 23.2kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS