ERJ-6DQF4R3V
MFR.Part #
ERJ-6DQF4R3V
JLCPCB Part #
C2090286
Description
-55℃~+155℃ 4.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS