ERJ-S02F1R02X
MFR.Part #
ERJ-S02F1R02X
JLCPCB Part #
C4015155
Package
0402
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.02Ω 100mW Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS