ERJ-L03UJ67MV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-L03UJ67MV
JLCPCB Part #
C4260854
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 200mW 67mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS