ERJ-S02F1052X
MFR.Part #
ERJ-S02F1052X
JLCPCB Part #
C4131291
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS