ERJ-HP6F2151V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-HP6F2151V
JLCPCB Part #
C5688162
Package
0805
Description
-55℃~+175℃ 2.15kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS