ERJ-H3QJ3R3V
MFR.Part #
ERJ-H3QJ3R3V
JLCPCB Part #
C4030359
Description
-55℃~+175℃ 250mW 3.3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS