ERJ-S02D5233X
MFR.Part #
ERJ-S02D5233X
JLCPCB Part #
C2134419
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 523kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS