ERJ-U02D5233X
MFR.Part #
ERJ-U02D5233X
JLCPCB Part #
C2105649
Description
-55℃~+155℃ 100mW 523kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS