ERJ-PB6D4751V
MFR.Part #
ERJ-PB6D4751V
JLCPCB Part #
C3968990
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.75kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS