ERJ-S02D2400X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S02D2400X
JLCPCB Part #
C2132864
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 240Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS