ERJ3GEYJ125V
MFR.Part #
ERJ3GEYJ125V
JLCPCB Part #
C403423
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.2MΩ 100mW 150V Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS