ERJ-U12D1742U
MFR.Part #
ERJ-U12D1742U
JLCPCB Part #
C1700117
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS