ERJ-S02D1370X
MFR.Part #
ERJ-S02D1370X
JLCPCB Part #
C2133428
Description
-55℃~+155℃ 100mW 137Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS