ERJ-L06KF47MV
MFR.Part #
ERJ-L06KF47MV
JLCPCB Part #
C4011647
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 250mW 47mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS