ERJ-PM8F7154V
MFR.Part #
ERJ-PM8F7154V
JLCPCB Part #
C6614518
Description
-55℃~+155℃ 660mW 7.15MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS