ERJUP3D2701V
MFR.Part #
ERJUP3D2701V
JLCPCB Part #
C544161
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS