ERJ-H2RD27R4X
MFR.Part #
ERJ-H2RD27R4X
JLCPCB Part #
C5634662
Description
-55℃~+175℃ 100mW 27.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS