ERJ-S03D3740V
MFR.Part #
ERJ-S03D3740V
JLCPCB Part #
C2116169
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 374Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS