ERJ-PB6D3603V
MFR.Part #
ERJ-PB6D3603V
JLCPCB Part #
C3985742
Description
-55℃~+155℃ 200mW 360kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS