ERJ-U12D15R0U
MFR.Part #
ERJ-U12D15R0U
JLCPCB Part #
C3917538
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS