ERJ-6RED7153V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-6RED7153V
JLCPCB Part #
C4158343
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 100mW 715kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS