ERJ-PB6B5233V
MFR.Part #
ERJ-PB6B5233V
JLCPCB Part #
C2082294
Description
-55℃~+155℃ 200V 200mW 523kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS