ERA-8VRB1371V
MFR.Part #
ERA-8VRB1371V
JLCPCB Part #
C5730124
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS