ERJ-U0XJ472Y
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U0XJ472Y
JLCPCB Part #
C1512210
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 30V 31mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS