ERJ-PB6B2212V
MFR.Part #
ERJ-PB6B2212V
JLCPCB Part #
C2078772
Description
-55℃~+155℃ 200mW 22.1kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS