ERJ-UP6F6801V
MFR.Part #
ERJ-UP6F6801V
JLCPCB Part #
C3954348
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS