ERA-6ARB2322V
MFR.Part #
ERA-6ARB2322V
JLCPCB Part #
C20016404
Description
-55℃~+155℃ 125mW 23.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS