ERJ-PA3D4123V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-PA3D4123V
JLCPCB Part #
C4169077
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 250mW 412kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS