ERJ-PA3D4121V
MFR.Part #
ERJ-PA3D4121V
JLCPCB Part #
C4111642
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.12kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS